NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

RATH KOMPLET

Nový příspěvek

Demagog, hulvát a sprosťák s titulem

David Rath v Otázkách Václava Moravce dne 31.1.2010 opět nezklamal. Zásadně neodpovídal na otázky, soustředil se na urážky a napadání svých oponentů. Dával jim jasně najevo, že nemají dostatečné vzdělání k tomu, aby s ním sdíleli jednu obrazovku. Paní ministryně zdravotnictví je pro něj pouze zdravotní sestra a tudíž osoba nekompetentní k tomu, aby se k problematice zdravotnictví vyjadřovala a její náměstek nebyl nazván jinak, než bakalářem. Skutečnost o jeho sporných atestacích, podvodech při udávání délky praxe apod. jsou zřejmě nedůležité.

 Z druhé strany na něm bylo vidět, že dostal od guru Paroubka nařízeno, aby se krotil, jenže přes všechnu snahu, kterou Rath vynaložil, se prostě neudržel a napadal. Překvapením byl neočekávaný telefonický vstup ředitele VZP, který se ohradil proti výrokům pana Ratha a tak se sám nečekaně během krátkého okamžiku změnil z člověka, kterého Rath jakoby hájil a používal jako svůj argument v člověka, kterého Rath chápe, protože si chce zachovat své místo a proto leze pracovníkům ministerstva zdravotnictví víte kam. Ani na chvilku mu nepřišlo na rozum, že by neměl pravdu a omluvil se.

kmotr Drobek

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!