NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

RATH KOMPLET

Nový příspěvek

PODNIKÁNÍ DAVIDA RATHA

 

Podnikání

"4R s.r.o." Předmět podnikání: hostinská činnost, velkoobchod, specializovaný maloobchod, zprostředkování obchodu, zprostředkování služeb (Zapsáno: 31.března 2004, 4R s.r.o. - Úplný výpis) Divíte se tomu podivnému jménu "4R s.r.o."? Nedivte se, protože podílníci jsou následující: Statutární orgán: jednatel: MUDr. Eva Rathová; jednatel: prof.MUDr. Ratmír Rath, DrSc.; jednatel: MUDr. David Rath; jednatel: RNDr. Michal Hostinská činnost a specializovaný maloobchod, skutečně důstojný obor podnikání pro MUDr. Evu Rathovou, MUDr. Davida Ratha, RNDr. Michala Ratha a nejlepší na konec, prof. MUDr. Ratmíra Ratha, DrSc.

Káže vodu a pije víno - Rath kupuje polikliniku aneb sítě vazeb (bývalého) ministra zdravotnictví

Káže vodu a pije víno. Stínový (a bývalý) ministr zdravotnictví David Rath, jeden z nejhlasitějších odpůrců privatizace ve zdravotnictví, kupuje polikliniku. Dle Lidových novin Rathova firma PARACELSUM, ve které má Rath 50% podíl a jednatelkou je jeho žena Eva (Rath byl jednatelem společnosti do března 2007), zbylých 50 % kontroluje Jan Gerle, zvítězila ve výběrovém řízení na koupi budovy zdravotnického zařízení v Michnově ulici na pražském Chodově.

Podle LN PARACELSUM v obchodní soutěži, kterou vyhlásilo MF, nabídl nejvyšší cenu –16,2 milionů korun

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!