NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

ČSSD (socialisté)

Nový příspěvek

Sociální Káča

 Kateřina Brožová

Narodila se 9. Února 1968 v Praze. V roce 1991 absolvovala DAMU. Poté začala hrát v Divadle na Vinohradech., kde se objevila ve více než dvaceti rolích. Od roku 1997 hostuje v Hudebním divadle v Karlíně kde hraje hlavní role v muzikálech, např. Anděl s ďáblem v těle, Někdo to rád horké atd. Do podvědomí diváků se dostala především díky roli sekretářky ředitele školy Renaty v seriálu Život na zámku. Zahrála si také manželku ředitele pojišťovny Tomáše Krause (Miroslav Etzler)v seriálu TV Nova Pojišťovna štestí. Objevuje se v různých zábavných pořadech a také se věnuje dabingu. Kromě herectví a dabingu se věnuje také zpěvu. Její první CD neslo název „Zpívám si“ a bylo nominováno na objev roku 1997.

Podívejme se, jak vypadá sociální cítění v jejím provedení

Kateřina Brožová byla díky svým vztahům v minulosti často objektem zájmu novinářů a proto s ní bylo uděláno mnoho rozhovorů. Několik jejích odpovědí máte možnost nyní posoudit:

Otázka: Jsou pro vás peníze a moc muže afrodiziakum?

KB: Do jisté míry ano. Ale jen v konkrétních případech a s konkrétními cíli.

Otázka: Co je pro vás horší představa – být chudá, nebo žít ve zlaté kleci?

KB: (bez přemýšlení) Je horší být chudá. Je zbytečné si hrát na určité fráze, které samozřejmě všichni známe. Bez peněz to prostě v dnešní době nejde, to říkám naprosto otevřeně. V tomto smyslu jsem určitě realistka. A taky jsem si už své prožila. Ale dneska jsem rozvedená máma s dítětem a musím se sama ohánět.

Otázka: Takže krásného, leč chudého muže byste si nikdy nevzala?

KB: Bez urážky: Ne.

Pro Mf DNES v roce 2006 na dotaz ohledně jejích vztahů výhradně s milionáři Kateřina Brožová odpověděla: „Pohybuju se v určité společnosti a řekněme, že jsem se náhodně potkala s lidmi z nějakých kruhů,"

 

A jaké tedy byly a jsou její vztahy?

Vždy se pohybovala ve společnosti bohatých mužů, kteří mají na kontech miliony a mohli ji zavalit luxusem. Když se k tomu připočte, že ona, krásná a vnadná herečka a zpěvačka, se vždy pohybovala ve společnosti starších mužů, jejichž finanční zázemí bylo mnohem přitažlivější než jejich fyzické vzezření, nemá snad už nikdo pochyb.

Hlava I: Manželství se zámožným podnikatelem Zdeňkem Tomanem, ředitelem firmy Agrotrade, která má roční obrat v řádech miliard korun nebylo zrovna šťastné. Z tohoto manželství má Kateřina dceru Kačenku. Od jejího narození to šlo s jejich vztahem z kopce. Dokonce při jedné z mnoha společných hádek Kateřiny a Zdeňka musela být několikrát přivolána policie. Kateřina Brožová v jednom rozhovoru také nepřímo potvrdila, že ji manžel bil a potýkala se s domácím násilím. K jejich rozvodu došlo v dubnu 2004..

Hlava II: Krátce po rozvodu se objevuje po boku milionáře, podnikatele Petra Kovarčíka. „Brožová byla nejdražší escort v mém životě," řekl Kovarčík v únoru roku 2006. Kovarčík měl po celou dobu ještě manželku a  právě jí začala Brožová přes SMS vyhrožovat: „Za to, co mi Petr provedl a nesplnil ve jménu mojí dcery, Vás a celou rodinu proklínám, Vám osobně přeju infarkt, Igorovi novou a horší nehodu, Karin potrat a smrt." Igor je Kovarčíkův syn, který utrpěl při dopravní nehodě těžké zranění nohy, a Karin byla Kovarčíkova těhotná dcera.

Hlava III: Ale  záhy si Kateřina Brožová našla dalšího milence. Pro změnu slovenského podnikatele Borise Kollára. Kollár vlastní lyžařská střediska v Tatrách a je spolumajitelem rádia a s Kateřinou Brožovou začali chodit v létě roku 2006. V prosinci se už ale oficiálně rozcházeli. Prý měli každý jiné představy o životě.

Hlava IV: Zpátky za Kovarčíkem, ale tajně. Prý se dali dohromady jen pár dnů poté, co se Kateřina rozešla s Borisem Kollárem. „Náš vztah je obchodní," snažil se ještě nějakou dobu přesvědčovat veřejnost Kovarčík, ale nikdo jim to příliš nevěřil.

Hlava V: Přestože Kateřina Brožová (41) neustále tvrdí, že je sama, její nejmenovaná kamarádka teď deníku Aha! řekla, že sexy herečka ještě donedávna chodila s multimilionářem Miroslavem Hanelem! Ale když dal skoro milion korun za společnou luxusní dovolenou na ostrově Mauricius, tak se krátce po návratu rozešli.

S bývalým spolumajitelem mezinárodní farmaceutické firmy Miroslavem Hanelem randila přes půl roku. „Ani jednou spolu ale nebyli ve společnosti.

Skutečně Kateřina má silné sociální cítění sama pro sebe. V současné době se chtěla vrhnout na politiku. Často je vídána ve společnosti předsedy ČSSD Jiřího Paroubka. Má snad mít těhotná Petra Paroulková obavy, nebo se může uklidňovat myšlenkou, že i přes Jirkovo:“ Dámy a pánové, kdo z vás to má“, její manžel nedosahuje finančních standardů Brožové? Nenechme se mýlit, Jirka má peníze u Kočků A tak 20. května 2009 v dalším z rozhovorů Kateřina národu sdělila: Pokud o mě budou mít v Ústeckém kraji zájem, zkusím to. Ale nikam se necpu a vnucovat se nebudu“. Toho se okamžitě chytla média a v magazínu MF Dnes vyšel velký rozhovor s nastupující političkou z něhož jsem vybral to nejdůležitější.

 

Otázka: S Ústeckým krajem nemáte společného vůbec nic.
KB: To je pravda, nebydlím tam. Byl to nápad Jiřího Paroubka a jeho blízkých. Chci je podpořit.

Otázka: A víte o Ústeckém kraji něco víc, než že tam leží Ústí nad Labem?

KB: Tak třeba právě v Ústí mám část příbuzenstva a zrovna v pátek jsem tam hrála představení s Divadlem Bez zábradlí. Často tam jezdím, vystupovala jsem tam i pro charitu. Na to, abych řešila otázku Romů, je stejně brzo.

Otázka: Jaký je Jiří Paroubek?
KB: Než jsem ho poznala osobně, byl na můj vkus možná až moc razantní a ostrý.

Otázka: Buldozer.
KB: Na tom ale není nic špatného. Pak jsem ho poznala v zákulisí, jako člověka klidného, mírného, velmi galantního. Byl to on, kdo mě blíže přitáhl k sociální demokracii. Pozval mě jako hosta na sjezd, pak i na společnou večeři po volbě předsedy.

Otázka: Čím si vás získal?
KB: Líbí se mi, jak vystupuje. Jak mluví. Možná si udělal u někoho zle tím, že byl dřív tak tvrdý, ale v poslední době se mi zdá, že věci víc vysvětluje. Je klidnější, lidštější, což se mi líbí. Na nic si nehraje a chová se jako člověk, kterému není jedno, jak se u nás lidi mají. Dělá politiku pro ně, ne pro sebe.

Ojedinělý názor, že? Myslím, že Kateřině opět začínají oči a uši překrývat peníze. Ale vraťme se k rozhovoru. Nastal čas na odborná politická témata

Otázka: Takže tu máme zastánkyni progresivní daně. Čím víc vyděláš, tím větší procento na daních zaplatíš.
KB: Progresivní daň se mě samozřejmě týká. Pokud vydělám víc, zaplatím víc. Mohla bych si říct, že budu radši doma s dcerou, tolik nepracovat a tím pádem míň odevzdávat. Ale chápu to jako solidaritu s ostatními. Pokud žiju ve státě, který má nějak fungovat, tak se o to taky musím nějak přičinit. Třeba tím, že budu platit větší daně než teď.

Otázka: Ale kde pak budu mít motivaci makat, když mi ty peníze seberete?
KB: Jde ale přece o extrémy, o lidi, kteří nevědí, jestli si koupí dva tryskáče nebo čtyři.

Otázka: Jenže sociální demokracie chce zdanit lidi podstatně chudší, s příjmy už od sto tisíc korun.
KB: Jak říkám, taky se mě to týká. Taky musím vydělat hodně – abych zaplatila své drahé auto, bydlení, chůvu a abych si mohla dovolit standard, který žiju. Ale ty daně jsem platila i dřív a vyšla jsem. Tak se podívejte, jak se u nás projevila rovná daň. Máme ve státní kase míň peněz. Ale ano, můžeme si taky žít každý po svém a neohlížet se na druhé. Pak budeme jako za doby ledové, stát se rozpadne a my se všichni pozabíjíme.

Otázka: Jsou v sociální demokracii další lidé, kteří vám jsou sympatičtí?
KB:
Určitě, třeba Vítězslav Jandák, bývalý kolega herec. Líbí se mi, jak umí říkat své názory.

Otázka: Ale sociální demokratka by asi měla říct, že jí na penězích nezáleží.
KB: Nevím, proč bych já ve svých jedenačtyřiceti letech měla volit jako životního partnera někoho, kdo je chudý, neúspěšný a nic neumí. Sama jsem absolvovala vysokou školu, pracuju, vydělávám, necítím se jako Lucka Bílá, abych vedle sebe měla mladšího partnera, kterého bych vodila za sebou a obdarovávala. Nevím, proč má být sociální demokracie pořád spojována s chudobou.

Tady se opět objevuje ono sociální cítění Kateřiny Brožové.

Otázka: Jste připravena v případě vstupu do politiky skončit s...
KB:
Ne.

Otázka: Ještě jsem se ani nezeptal.
KB: S herectvím neskončím, to vím jistě. Nevím, jak bych svou práci skloubila s politikou, ale neopustím teď najednou všechno, čeho jsem dosáhla. Na druhou stranu, čím víc do mě kopou, tím víc se budu bránit. Tím víc jim budu dokazovat, že na to mám.

Za pár dní se stane právě profese důvodem pro ukončení kandidatury Brožové. A jak si Kateřina vykládá zákony a předpisy? V tomto ohledu je skutečnou sociální demokratkou, neboť na ně kašle, popřípadě si jejich výklad upravuje k obrazu svému, jako například David Rath.K šílenství ji prý přivádějí kamiony. „Jednou jsem spěchala na vystoupení a jela se mnou v autě malá dcerka. Byla zácpa a jediná šance, jak hodiny nestát v tom štrúdlu, bylo použít odstavný pruh,“ přiznala se Brožová. Na námitku, že se to nesmí, zaperlila: „Ale ten pruh slouží k tomu, abychom ho použili v případě nouze. A já měla v autě plačící dítě.“

 

9.6.2009 ČTK: Za úspěchem Brožové stojí Paroubkova pravá ruka Petr Benda. Tento severočeský sociální demokrat, šéf krajské organizace a zároveň tajemník předsedy strany, totiž teplickou ČSSD ovládá. Mimo jiné i díky podivnému přílivu nových duší. MF DNES před časem upozornila, že před necelým rokem Benda výrazně posílil svou pozici ve straně. Během jediného dne přibral 109 nových straníků, čímž řady socialistů na Teplicku rozšířil přibližně o třetinu.

Brožová tvrdí, že s negativními reakcemi počítala, ale že si v diskusi na okresní konferenci vše vyříkali. "Ne každému se musíte líbit," prohlásila. Na otázku, zda se chce dostat na volitelné místo a pak pracovat ve sněmovně, nechtěla odpovědět. Chce prý nyní hlavně ve volbách pomoci ČSSD.

12.6.2009 A najednou náhlá změna. Kateřina Brožová odmítla „oranžovou košilku“. Herečka Kateřina Brožová v pátek oznámila, že se vzdala kandidatury do Poslanecké sněmovny za ČSSD. Zdůvodnila to nemožností sloučit případnou práci ve Sněmovně se svými profesionálními závazky v divadle a jinde. Učinila tak už třetí den poté, co byla v Teplicích nominována. Její nominaci schválila zdejší okresní organizace ČSSD, když ji tajným hlasováním určila jako svou jedničku za okres. Nominaci Brožové přes výhrady části svých spolustraníků prosazoval osobně (to znamená nařídil) předseda ČSSD Jiří Paroubek. A jak on vidí její selhání? „Je to její osobní rozhodnutí. Jsem pochopitelně zklamán,“ řekl. Za její odmítnutí podle něj mohou novináři. „Tlak médií byl neslýchaný, ba hysterický. Média a část politické scény chtějí ČSSD prezentovat jako stranu, která není otevřená úspěšným,“obviňoval Paroubek. Brožová pak podle něj přislíbila spolupráci při kampani.

„Jednou v budoucnu není vyloučeno její přímé zapojení do politiky, o politiku se zajímá, je na naší straně, souhlasí s naším progamem,“ poznamenal Paroubek závěrem.

 

Ulevilo se vám? Nejásejte, ještě tam je HOKEJISTA!!!!

Radek Sedláček 15.6.2009

 

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!