NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

SOUKUP

Nový příspěvek

Nový příspěvek

soukup.jpg

Mgr. Jaromír Soukup
se narodil 22. února 1969 v Mariánských Lázních. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou ukončil v. r. 1993. Od ukončení studií působil jako ekonomický poradce a od r. 1994 taktéž jako daňový poradce, je členem Komory daňových poradců ČR. Je předsedou představenstva a jediným akcionářem MÉDEA, a.s., která se zabývá marketingovým poradenstvím, plánováním médií a reklamními službami. Do skupiny MÉDEA patří i další konzultační společnosti zabývající se ekonomickým a daňovým poradenstvím. Obrat skupiny MÉDEA přesáhl v r. 2005 2 miliardy Kč.Soukup je Soukup, její náměstek, diplomovaný právník, stoprocentní vlastník reklamní agentury Medea (mezi její klienty patří mj. ČEZ), majitel týmu Medea Boxing Club, boxer těžké váhy s profesionální licencí (bacha - za dva roky jen jednou prohrál, podle boxrec.com má 10 zápasů, 1 prohru, 9 vítězství - z toho 8 K.O.! ).

Soukup v posteli ovládá Kuchtovou, sexuální závislost rozhoduje o velkých státních penězích, tedy o našich penězích, penězích vydřených z občanů - daňových poplatníků!!! Zablokovaných 700 miliónů popravilo odborníka Kumpošta. Tady jde o miliardy...

 Strana zelených mu dluží mezi 6,5 až 9 mil. Kč za volební kampaň v roce 2006.

Jaromír Soukup je kamarádem Josefa Jindry, manažera Kateřiny Neumannové, majitele několika reklamních agentur. Takhle vznikla defenestrace Romana Kumpošta, který byl do 26. července 2007 předsedou Organizačního výboru MS 2009 v lyžování. Ve hře byly těžké prachy z marketingu.

Jednání vedl Soukup

Na zjevně zbytečných jednáních, která Zubová a Jakubková s premiérem vedly, je doprovázel i podnikatel Jaromír Soukup. Majitel agentury Médea stál na počátku tahanic, které vedly k rozklížení Strany zelených. Poté, co si jej bývalá ministryně školství Dana Kuchtová dosadila na ministerstvo jako svého náměstka a Strana zelených nebyla s jeho působením spokojená, odmítla se ho zbavit. A tak se raději nechala sama odvolat z křesla ministryně. Stojí i za založením zelené trucstrany, do níž Zubová minulý týden vstoupila a Jakubková se stala její čestnou členkou. Zelení se dlouhodobě domnívají, že má blízko k Lidovému domu a rozbitím Strany zelených a poškozením koalice chce pomoci k vládě socialistům.

 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!