NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

KOVÁČIK

Nový příspěvek

Nový příspěvek

kováčik.jpg

Pavel Kováčik (2. července 1955) je český komunistický politik.

V roce 1979 vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně a v Letech 1980 až 1988 pracoval v JZD Dalešice.

V letech 1988 až 1990 byl profesionálním aparátčíkem KSČ v Třebíči. Od roku 1996 je nepřetržitě členem Poslanecké sněmovny PČR za KSČM. Od září září 2002 je předsedou poslaneckého klubu KSČM v PS PČR.

KSČM navrhuje vytvoření fondu pro lidi postižené krizí

vloženo: 15. 2. 2009 13:48, autor: ČT24

 

Pavel Kováčik

Praha - Komunistům se nelíbí protikrizová opatření navržená Národní ekonomickou radou vlády. Mají podle nich pomoci pouze lidem s vyššími příjmy a nemyslí na nízkopříjmové skupiny. Navíc prý způsobí, že v sociálním systému nebude dostatek peněz. KSČM proto podle předsedy jejího poslaneckého klubu Pavla Kováčika počítá s vlastním plánem, jak zabránit bujení hospodářské krize, chce vytvořit fond, který má dorovnávat příjmy lidem, kteří v důsledku krize přišli o práci.

ÚNOR 1948 očima P. Kováčika

Podle Pavla Kováčika puč za asistence nelegálně zřízených a vyzbrojených Lidových milicí byl ústavní. A co poslanec Kováčik říká o zastrašování ozbrojenými Lidovým milicemi? "Síly použity nebyly. Použití milicí nebylo reálnou hrozbou."

Nutno připomenout, že tehdejší policejní sbor byl v rukou komunistů a nezřídka se tehdejší příslušníci postavili bok po boku milicionářů. Nicméně podle Pavla Kováčika bylo vše v naprostém pořádku a puč nebyl protiústavní.

"Dva a půl milionů lidí v generální stávce, to přece taky nenapovídá, že to byl puč," říká poslanec Kováčik. Zapomíná ale dodat, že generální stávka byla zorganizována právě komunisty.


Ocenění  od Petry Buzkové

„Víte, pane poslanče, mně vy se líbíte, protože podle mě vy jste možná mnohem víc sociální demokrat než někteří jiní sociální demokrati, ale dokonce bych ani neřekla, že mám tolik proti současnému programu KSČM…“

TV Prima Nedělní partie 22. 12. 2006

 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!