NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

PAROUBEK KOMPLET

Nový příspěvek

Paroubek chce otevřít otevřené ve jménu své image

Ve čtvrtek 28. května byl v Nemocnici Teplice slavnostně otevřen nový babybox - tedy vyhřívaná schránka pro nechtěné děti.

Ještě v ten samý den se zakladatele babyboxů v Česku Ludvík Hess dozvěděl zajímavou novinku: babybox má být slavnostně otevřen ještě jednou a to v pondělí 1. června. Otevření by se ale tentokrát mělo odehrát za účasti předsedy ČSSD Jiřího Paroubka.

Podle informací na internetové stránce Nemocnice Teplice, by se pondělního zprovoznění měl zúčastnit také Petr Benda (ČSSD), předseda představenstva Krajské zdravotní a.s.. Právě na jeho návrh bylo v únoru odvoláno všech pět ředitelů krajských nemocnic. A právě s odvolaným ředitelem teplické nemocnice Karlem Prokopem uzavíral Ludvík Hess smlouvu týkající se babyboxu. Navíc se ČSSD ústy hejtmanky Emmerové vyslovilo o zbytečnosti těchto zařízení. Stalo se tak při otevírání babyboxu v Klatovech.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!