NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

PAROUBEK KOMPLET

Nový příspěvek

VŠEHOCHUŤ O JIŘÍM PAROUBKOVI

Bratr Jiří Paroubek je původem olašský Rom..?

4. července 2006 v 22:32 | Jiří Paroubek

Netuším, nakolik se tomu dá věřit, ale přinejmenším to je docela veselé ;
Odposlechnul jsem na Politické škole ČSS na Javorníku, že bratr Paroubek byl na návrh ČSS schválen ÚV KSČ na ekonomickou pozici v Restauracích a Jídelnách (RaJ). Bez souhlasu ÚV KSČ na tuto nomenklaturní pozici vlak nejel. Dál už ho však pustit nechtěli. Bratři pražští funkcionáři mi v dubnu 1986 řekli, že "kádrový odbor ÚV KSČ musí trvale posilovat vliv dělnické třídy a ne koňských handlířů". Dovysvětleno mi bylo, že bratr Jiří Parouábek je původem olašský Rom. Komunisti to museli mít dobře ošetřeno a nerozložila je ani perestrojka.

Paroubek to postupně dotáhl až na funkci ekonomického náměstka stravovacího gigantu RaJ(Restaurace a jídelny), což dokazuje, že měl plnou důvěru soudruhů a osvědčil se jako spolehlivý kádr. RaJ byl i na diluviální poměry reálného socializmu opravdovou raritou. Míra zlodějství a korupce v tomto socialistickém molochu, prolezlého podfukáři všeho druhu, byla i na tehdejší dobu skutečně otřesná. Lapidárně to na svých webových stránkách vyjádřil bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek: -Stát se za bolševika náměstkem v tomto ‚proslaveném‘ podniku, to nemohl být malá svině.-

Když se stal minstrem pro místní rozvoj ve vládě Stanislava Grosse, řekl brzy nato v nedělním diskusním pořadu televize Nova o plánovaných novomanželských půjčkách toto:
-My předpokládáme, že takovým způsobem oslovíme voliče. O to nám jde primárně.-
Tímto televizním prohlášením ministr Paroubek veřejně přiznal přípravu několika trestných činů. Kupovat si veřejně a populisticky přízeň voličů za peníze vybrané od všech daňových poplatníků je prostě chucpe!

V rozhovoru pro BBC 21.4. 2005 Jiří Paroubek pronesl zase tato pýthická slova:
-No, já si myslím, já si myslím, že oni komunisté také sledují nějaký možná vyšší cíl, nechci je, nechci je přeceňovat, ale myslím, že oni chtějí ukázat, že jsou stranou, která je schopna se ztotožnit s demokratickým pořádkem. A já bych chtěl říct jednu věc, že v této chvíli není Česká republika v situaci února 48, protože málo platné, ale v čele vlády není komunista, v Kremlu není Josif Vissarionovič Stalin, ale sedí tam někdo jiný, neexistuje Kominterna, neexistuje Sovětský svaz, ani sovětská armáda připravená zasáhnout, neexistuje nějaká představa komunistů o světové revoluci, já si myslím, že tohle strašení komunisty má jenom jeden cíl, a sice nahradit vlastní programovou bezradnost. Já dnes vidím mnohem větší nebezpečí v ODS než v KSČ…-

 Pamětihodné Jiřího výroky

  • Například pod Prahou 1 bylo čtyřicet vináren s přímými dodávkami vín. Takže - než se to všechno obrazilo, tak to trvalo třeba půl roku…Od té doby se vyznám slušně ve víně  (O práci u RaJ)

  • Zgarba je čistý. (Poté co Zgarba zpronevěřil asi miliardu hektarů pozemků.)

  • Gross je čistý. (Poté, co Gross vyměnil pobyt v Šárce se Simkaničem a Rodem.)

  • Kraus je čistý. (Poté, co Kraus okradl ghanské černoušky, promiňte, Afroafričany o jejich kakaové plantáže.)

  • Sociální demokracie disponuje mnohem kvalitnějším lídrem než ODS. (To když mluvil o sobě.)

  • Spojím se třeba s Marťany. ( Kdyby na Marsu v tu chvíli život existoval, pohasl by


Když se Jiří Paroubek dostal do vlády, přiznal, že má na soukromých bankovních účtech úspory ve výši 1.700.000 korun, vlastní rekreační dům ve Vraném nad Vltavou a chalupu v Horním Maxově na Jablonecku s přilehlými pozemky. Se svou tehdejší ženou Zuzanou si navíc koupil družstevní byt v pražských Stodůlkách za 1.650.000 korun. Na tento byt si prý vzali úvěr, který splácí. Stavbu družstevního domu, kde má Paroubek byt, ovšem dotoval stát a dotyčný se kvůli tomu stal terčem kritiky v médiích.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!