NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

Archivek

Nový příspěvek

Více sr.ček pro všechny

Ne, že bychom se už ve sračk.ch nebrodili, ale ještě se netopíme. A dokud se prvních pár desítek lidí v těch hovínkách neutopí, nebude možné změnit politiku v naší české žumpě k lepšímu.

 Zatím se většina národa brodí jen po kotníky. Stačí jim slib, že se zlevní gumovky. Jenže už je cítit zápach. Sem tam někdo po něčem uklouzne a někdo s sebou do těch hoven plácne a možná si i lokne. Ale pokud to nejsem zrovna já, tak mi to nevadí.

A tak pravice na naší politické žumpě úplně schází. Kde jsou všichni ti tlučhubové, kteří byli neústupní před volbami do Europarlamentu? Kde je ODS? A co TOP 09?

Paroubkem a fekálistou Tlustým zařízená roční předvolební kampaň zůžila politiku na předvolební boj a sliby. Vládu řídí Pecina podle Paroubkových pokynů a chod zákonodárství přímo Paroubek spolu s komunisty ve sněmovně. ODS působí jako zkrachovalá cestovní kancelář, která zanechala své klienty bez zpátečních letenek v Chorvatsku a Toskánsku.

Mezitím hladina srač.k v žumpě stoupá. Galoše ve formě rušení poplatků u lékaře už nestačí. Teď je potřeba vyšších gumovek v podobě třináctých důchodů, porodného a dalších sociálních výhod. A co bude následovat? Rybářské gumovky cestou dřívějších odchodů do důchodu?  Neoprén formou dalších sociálních dávek a dotací zemědělcům, šrotovné, držhubné atd.?

Dobrý hospodář věděl, že nemůže nechat žumpu naplnit úplně, protože musel počítat, že mohou přijít velké deště, nebo mráz či sněhová kalamita. Naši hospodáři tak nesmýšlí.

Dobrý hospodář žumpu použil na hnojení a vyvezl její obsah na pole. Neměli bychom také vyvézt naši politickou žumpu někam na pole? Dokud je čas. Jestli budou znovu vládnout komunisti a ČSSD, pak nám hrozí, že se v těch srač.ách utopíme a tu žumpu už nebude mít kdo vyvézt. Nakonec přijde jiný hospodář a celou ji zasype.

 

8.1,2010 Kmotr Drobek

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!