NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

Archivek

Nový příspěvek

Místopředseda ČSSD Onderka: Zeman moc často mění názor

PRAHA - Z možné kandidatury Miloše Zemana v Ústeckém kraji místopředseda ČSSD Roman Onderka strach nemá. V rozhovoru pro LN říká, že Zemanova Strana práv občanů nemá šanci uspět. Za rozhodnutím utkat se s Jiřím Paroubkem stojí podle Onderky hlavně letitá vzájemná nevraživost obou politiků.


LN: Co říkáte tomu, že Miloš Zeman bude zřejmě kandidovat proti Jiřímu Paroubkovi na Ústecku?

Miloš Zeman na můj vkus v posledních letech moc často mění názor. Chvilku říká, že se do politiky nevrátí. Pak říká, podpořím stranu, ale kandidovat za ni nebudu. Nakonec kandiduje. To není kontinuita.

Kraťoučký úryvek z rozhovoru zveřejněného v LN ve mně zanechal další zvláštní pocit, který ve mně pan Onderka pravidelně vyvolává. Do nejvyšších pater politiky se tu vyšplhal další kariérista a patolízal, neboli Peroubkův řiťolezec. Panu důchodci z vysočiny trvalo dva roky, než postupně změnil názor na svůj návrat do politiky. Přesto, že můj názor je aby se už nikam necpal, mám za to, že jaho postupná změna názoru má opodstatnění zejména díky naprosto nekulturní, vulgární, neseriózní a zákeřné politice současného vedení ČSSD. Pane Onderko, co říkáte na změnu názoru pana předsedy Paroubka a vaší ČSSD o 180° během jedné noci například v otázce neuskutečněných předčasných voleb? To je kontinuita. Příště raději mlčte, takových tlachalů už je dost.

Kmotrdrobek

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!