NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AKTUÁLNĚ

Nový příspěvek

JEDEN MÁ HOKEJISTU, DRUHÝ SPOLUŽÁKA

Jágr versus Melich

Kmotr Drobek 18.2.2010

Nejštědřejší sponzor ODS je už druhý rok Jaromír Jágr. Opět věnoval Topolánkově straně 4 milióny korun. Kde je vzal? Hloupá otázka. Jágr je jedním z nejlepších hokejistů světa všech dob a nikdo nepochybuje o tom, že darovaná částka je pro něj malinou. Není pochyb, že se jedná o čisté peníze a dar není motivován případným očekáváním nějakých výhod, ale pouhou sympatií k obdarované straně.

Na druhé straně se novým nejštědřejším sponzorem ČSSD stal českorakouský podnikatel a spolužák Jiřího Paroubka Tomáš Melich. Nemůžete si vzpomenout, kde jste toto jméno slyšeli. Připomenu. Nejedná se o špičkového odborníka v gastronomii, ani o kontroverzního Mladoboleslavského podnikatele. Tento Tomáš Melich se živil jako prodejce ojetých aut v Rakousku a na Ukrajině. Už samo tohle podnikání je dost nevěrohodné a neprůhledné zejména ve spojení s Ukrajinou. Strýček matky tohoto Paroubkova spolužáka byl za Masaryka ministrem spravedlnosti. Odtud prý pramení jeho kladný vztah k ČSSD. Melichův otec byl údajně tím, čemu se říká „galérka, vekslák“ a údajně vyvážel komunistům ze země zbraně. Díky těmto službám mohl i jako emigrant volně přes hranice. Synáček se v roce 1998 rozhodl konkurovat Sazce a založil za podpory ministerstva kultury vedeného P.Dostálem(ČSSD) společnost Eurolotto, jejímž byl hlavním akcionářem. Po třech letech projekt skončil konkurzem a ztrátou 400 miliónů kotrun. Dluhy společnosti odepsala První Pražská banka, jejíž dluhy převzal magistrát hl. města Prahy za působení J.Paroubka. (300 miliónů Paroubkových).

Tento dar je ovšem již druhý během čtvrt roku. Stejnou částku Tomáš Melich věnoval, údajně na přání své matky, v listopadu na prosincový kongres ČSSD.

Je pouze na vás, aby jste posoudili čistotu peněz a ochotu ČSSD zatočit s korupcí.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!