NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AFÉRY V POLITICE

Nový příspěvek

INTRIKÁN ČSSD MIROSLAV ŠLOUF

Miroslav Šlouf  Informace o propojení šedé eminence sociální demokracie Miroslava Šloufa se zavražděným "podnikatelem" Františkem Mrázkem a o jejich kádrové a jiné politice a kšeftících plní stránky novin. Nebylo by ovšem Šloufa, kdyby nebylo Miloše Zemana. Za jeho vládnutí se jméno bývalého předrevolučního komunistického funkcionáře objevilo téměř ve všech aférách ČSSD a jeho aktivity nepolevily a ni potom. Jeho poslední aférou je aféra spojená s únikem videozáznamu schůzky lobbisty Miroslava Šloufa a prezidentova tajemníka Jiřího Weigla Čtyři dny před volbou prezidenta republiky se sešel Jiří Weigl kancléř Václava Klause, s vlivným lobbyistou Miroslavem Šloufem. Symbolem opoziční smlouvy, který za éry premiéra Miloše Zemana v politice odstartoval comeback bývalých aparátčíků a legalizoval vztahy s pochybnými podnikateli.

Miroslav Šlouf je mužem, který se přiznal ke kontaktům na zavražděného šéfa podsvětí Františka Mrázka a o něhož se roky zajímají tajné služby - a to mimo jiné kvůli jeho kontaktům a napojení na ruskou mafii

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!