NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AFÉRY V POLITICE

Nový příspěvek

AFÉRA DRYML

Aféra Dryml   Za celou kauzou stojí spory mezi šéfkou ČSSD na Královéhradecku Hanou Orgoníkovou a náměstkem hejtmana Vladimírem Drymlem. Vypukly už po krajských volbách, kdy Dryml, který se chtěl stát hejtmanem, nesouhlasil s uzavřenou koalicí. Před koncem roku pak oznámil, že si na něj Orgoníková údajně objednala poškozující reportáž. Zároveň se objevila informace, že se naopak Dryml pokusil kompromitovat Orgoníkovou. Figurant najatý Mladou frontou Dnes se vydával za bývalého policistu a zaznamenal Drymlovu snahu sehnat na Orgoníkovou informace. Při setkání ji obvinil ze zneužívání veřejných peněz v kraji a naznačil také, kolik jako senátor "detektivovi" za jeho služby zaplatí. Dryml později vydal prohlášení, podle něhož je prý obětí manipulace, která má poškodit ČSSD. Svou kauzu označuje za provokaci. Dryml trvá na tom, že nic špatného neudělal. Vladimír Dryml tvrdí, že mu je vyhrožováno, i proto chodí ozbrojen pistolí.

Dryml vrací úder. Vytáhl na ČSSD, že měla v sídle erotický klub

Senátor Vladimír Dryml z ČSSD, jehož MF DNES přistihla při shánění kompromitujících informací na kolegyni Hanu Orgoníkovou, pokračuje ve svém stylu "politiky". Neshání citlivé dokumenty, ale udává vlastní stranu. "V sídle ČSSD v Hradci Králové na Střelnici byl noční klub Carmen. Byl tam i v době sjezdu ČSSD," napsal Dryml v textové zprávě pro MF DNES. Dryml má na mysli sjezd z roku 1993, kdy Miloš Zeman porazil Jiřího Paroubka a stal se předsedou strany.

Dryml svou zprávou míří zřejmě opět na současnou šéfku krajské buňky tamní ČSSD – Orgoníkovou. Ta totiž v kancelářích strany na Střelnici seděla od roku 1995, a ač dnes tvrdí, že si žádného erotického klubu nevšimla, byl tam.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!