NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AFÉRY V POLITICE

Nový příspěvek

OSTUDY PŘI VOLBĚ PREZIDENTA

Zastrašování při volbě prezidenta   Volba prezidenta České republiky se zvrhla ve frašku. ČSSD špehovala kdo jak hlasuje, zdržovala a vytvářela nátlak na jednotlivé volitele. To byl obraz obou dnů. Nešlo o lidi, jak se nám někteří socialisté snažili namluvit. Šlo o to, aby se mohla Ústava co nejlépe znásilňovat, aby byla cesta k dosažení politického cíle co nejprůchodnější.

Svobodná volba, to je pouze tajná volba. Tajná volba, kde žádný Paroubek nevidí, jak který poslanec hlasoval. Tajná volba, kde každý může hlasovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a ne tak, jak mu to přikazuje vedení strany. Tajná volba ..Poslanec Rath urputně zastával názor, že by se mělo volit veřejně. Kontrolovat hlasovací lístky, zastrašovat případné poslance s jiným názorem a na ty, kteří se zastrašování nelekli a konali dle svého vědomí a svědomí, rozjet agresivní štvanici s cílem zdiskreditovat je - takto si někteří pánové ve vedení ČSSD představují demokracii a svobodu názoru.

Politici se při volbě prezidenta vzájemně obviňovali z korupce a vydírání. Doposud ale padlo pouze jedno trestní oznámení a podle informací deníku Aktuálně.cz se žádné další zatím neplánuje.

Potvrdily to všechny parlamentní strany.

Prezidentskou volbu provázelo hned několik afér a provokací:

Pět politiků dostalo v obálce nábojnice. Zákonodárci ČSSD obvinili svého bývalého poslance Evžena Snítilého z toho, že vzal za podporu Václava Klause peníze. Ministr vnitra Ivan Langer mluvil o tom, kolik lidí půjde bručet. Senátor Josef Novotný tvrdil, že se ho dva senátoři z ODS pokusili uplatit. V pražském hotelu Savoy se sešel poradce prezidenta Weigl a kontroverzní poradce expremiéra Zemana Miroslav Šlouf.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!