NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AFÉRY V POLITICE

Nový příspěvek

ĎURIČKO ZASTŘELIL KOČKU

Střelba na Paroubkově křtu Bohumír Ďuričko po křtu knihy Jiřího Paroubka "Česko, Evropa a svět očima sociálního demokrata" zastřelil v restauraci Monarch Václava Kočku jr.
No. A co teď na to říct, aby se člověk necítil jako hyena?
Jen pár otázek: Proč chodí přátelé JP s nabitou bouchačkou? Preventivně? Nebo to prostě patří v některých kruzích tak nějak k věci? Jdeme na křest knížky, tak pořádně nabijeme ostrými?
Co Jiřího Paroubka tak strašně táhne k tomuhle typu lidí? Ďuričko je jeho dávný přítel, v roce 2005 ještě jako premiér chtěl na Ďuričkově jachtě trávit dovolenou. Pak mu naštěstí došlo, že pohostinství bývalého agenta StB se pro premiéra úplně nehodí. Staré přátelství ale zůstalo - rozumím, mezi zralými muži to tak bývá. Ale co je vlastně spojovalo?
A co je to za výjimečný vztah mezi bývalým i budoucím premiérem a rodinou kolotočáře Kočky? Proč se jména Kočkových synů objevují v obchodním rejstříku v jedné firmě s jistým Andrejem Korpljakovem, mužem, kterého už od roku 2002 nikdo neviděl, který po sobě na Smíchově nechal dům jak hrad a kterého BIS už před pěti lety, v době, kdy o přátelství Paroubka s Kočkovými neměl nikdo ani páru, označila za jednoho z důležitých reprezentantů ruské mafie?
Ale svoje přátele si každý vybírá sám. Pozvaní hosté a přátelé se porvali a jeden z nich zastřelil toho druhého. Ocitli se zkrátka v nepravou chvíli na nepravém místě…

Klan kolotočářů Kočků a hoteliér Duričko, obojí voliči ČSSD.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!