NA VAŠE ČINY NEZAPOMENEME

Milí spoluobčané, je třeba uchovat v paměti nezapomenutelné skutky, postoje a aféry našich předních politiků. Bez rozdílu barvy a politické příslušnosti. Najděte si proto každý svého šmejda a něco si o něm přečtěte.

AFÉRY V POLITICE

Nový příspěvek

AFÉRA PETRA TOFLA

Aféra Petra Tofla  Bývalému radnímu prvního plzeňského obvodu hrozí až dva roky vězení

Po více než ročním vyšetřování policisté uzavřeli korupční aféru dnes již bývalého člena plzeňského zastupitelstva za ODS a radního prvního městského obvodu Petra Tofla.

Je podezřelý z trestných činů nepřímého úplatkářství a padělání a pozměňování veřejné listiny," upřesnila Zelená. Společně s Toflem usedne na lavici obžalovaných také plzeňský notář Zdeněk Veverka, který podle policie pomohl Toflovi k obhajobě podvodně vyrobeným důkazem. Oběma mužům hrozí v případě uznání viny až dva roky vězení.

Tofl měl před třemi lety převzít úplatek ve výši půl miliónu korun od ředitele společnosti Blue Earth, s. r. o., Jiřího Galody za to, že zajistí urychlení reklamačních oprav na městském objektu u mostu Milenia, který měla jmenovaná společnost v pronájmu a provozovala tam garáže.

V korupční aféře plzeňského politika obviněn notář

Plzeňský notář Zdeněk Veverka má problém. Policie ho obvinila, že dodatečně a účelově ověřil dokument, který měl vyvinit plzeňského zastupitele a radního prvního městského obvodu Petra Tofla (ODS) stíhaného za korupci.

Žádné komentáře
 
Politikmann nás spasí!!! Najdi si svýho šmejda !!!